Patříte li mezi lovce super levných letenek využijte nabídku nízkonákladového dopravce Ryanair pomocí kterého můžete letět v květnu 2011 z Brna do italského Milína a zpět za 609,30 Kč. Přičemž tato cena zahrnuje všechny poplatky a taxy (pokud platíte letenku kartou MasterCard Prepaid a cestujete jen s příručním zavazadlem). Náhled rezervace s platbou přes MasterCard Prepaid, poplatky při platbě jinou kartou náhled.

Ryanair jak platit letenky kartou MasterCard Prepaid

Bohužel karty MasterCard Prepaid nejsou v tuzemských končinách běžné, získat ji ale můžete například jedním z následujících způsobů:

wirecard.com – nejvýhodnější způsob jak získat kartu MasterCard Prepaid, bohužel webová stránka odmítá některé české IP adresy, můžete tedy zkusit free německý proxy server. Jedná se o virtuální kartu ta je zřízena během pár minut, přičemž zřízení nestojí nic a vedení karty je také zdarma, dobití karty můžete uskutečnit pomocí vaší běžné platební karty (kterou lze platit na internetu), částka se na virtuální kartě objeví okamžitě po dobití.

mytravelcash.com – cestovní karta zasílaná z Velké Británie. Stav účtu na kartě můžete zdarma navýšit jinou platební kartou nebo převodem z jiného účtu.