Vážení cestovatelé, po delší odmlce Vám mohu opět nabídnout letenky. Konkrétně jde o lety na Sardinii, které se epidemie koronaviru vcelku vyhnula (čísla jsou podobná jako v ČR). Jak Rakousko (jedno z možných míst odletu je Vídeň), tak Itálie, otevírají v nejbližších dnech hranice, dle aktuálně platných předpisů se ovšem (při návratu do ČR) budete muset prokázat negativním testem na Covid-19 nebo absolvoval 14 denní karanténou.  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Cesty od ČERVNA do ŘÍJNA, dle místa odletu

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Wizz Air ceny

Na nejnižší cenu dosáhnete v případě, že jste členy Wizz Discount Clubu. Členství platí jeden rok a sleva se vztahuje také na spolucestující. Základní členství se většinou vyplatí přikoupit již v případě, že cestujete ve dvou lidech, nebo budete s Wizzairem cestovat častěji než jednou za rok. Podrobné informace – Wizzair.com.

Změna termínu

Volotea, nabízí pro všechny lety zakoupené do konce června bezplatnou změnu termínu. Vždy je potřeba uhradit případný rozdíl v ceně letenky. Wizzair, zde je změna zpoplatněna a ceny je několikanásobně vyšší než cena těchto letenek.

Zavazadla

Wizzair: Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla do do 10 kg s max. rozměry 40x20x25 cm.

Volotea: Cena zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel, větší max. 55x40x20 cm, menší zavazadlo max. 35x20x20 cm, obě zavazadla nesmí překročit hmotnost 10 kg.