Antalya Až do 20 února 2011 můžete soutěžit o business letenku Aerolinií Turkish Airlines do turecké Antalye v celkové hodnotě 33.000 Kč. Návod k hledání správné odpovědi jenž je předmětem soutěže, jakož i soutěž samotnou, najdete na webových stránkách golf.cz. Neváhejte a soutěže se určitě zúčastněte, Turkish Airlines patří mezi nejluxusnější aerolinky na světě a business třídě budete doslova hýčkáni.

Soutěž o business letenku do turecké Antalye golf.cz.

Antalya, dříve známá také jako Adalia, je město a přístav nacházející se na pobřeží Středozemního moře takzvané Turecké riviéře. Díky unikátní kombinaci historických památek a krásného středomořského pobřeží je Antalya ideální turistickou destinací. Mezi přístavem a žijícím centrem města se nachází Kaleici, staré město postavené v dobách řeckého osídlení Antaly. V Antalye jsou stále dobře patrné stopy po Byzantincích, Římanech a Seldžucích.

Turkish Airlines je národní leteckou společností Turecka , se sídlem v Istanbulu. Provozuje 120 mezinárodních a 37 domácích linek mezi 158 letišti v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe. Letecká společnost má hlavní základnu na Atatürk mezinárodním letišti.

Úroveň bezpečnosti letů Turkish Airlines je v Evropě nejvyšší. Turkish Airlines dosáhla během kontrolního auditu 99,6 %, průměr členských společností AEA je 97,6 %. Navíc Asociace evropských dopravců AEA vyhlásila Turkish Airlines nejspolehlivější leteckou společností v přepravě a doručení zavazadel za rok 2006.

AEA The Association of European Airlines – Sdružení evropských leteckých společností.