Curych Švýcarská letecká společnost Swiss Air Lines, pořádá soutěž o EuroVíkend v Curychu pro dvě osoby. Výhra zahrnuje dvě noci v hotelu Central Plaza**** se snídaní, zpáteční letenky a vstupenky na výstavu Pabla Picassa v Kunsthaus Zürich. Soutěž probíhá do 17. října. Vítěz bude vyhlášen následně a kontaktován na E-mail.

Soutěžit můžete na www.zuerich.com

Podmínky soutěže: Každá osoba se do soutěže může přihlásit pouze jednou. Výhru není možné získat v jiné formě. Výhra je nepřenosná a nelze ji vyplatit v hotovosti. Výsledky soutěže jsou konečné a neměnné. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci Zürich Tourismu a společnosti SWISS ani jejich rodinní příslušníci. Zürich Tourismus a společnost SWISS si vyhrazují právo vyloučit účastníky ze soutěže a zrušit vícenásobné přihlášky, pokud se vyskytnou jakékoli nesrovnalosti nebo podezření, že došlo k technické manipulaci. S osobními údaji bude Zürich Tourismus a společnost SWISS nakládat jako s přísně důvěrnými a nebudou poskytnuty třetím osobám.

Od 15.10.2010 do 30.1.2011 pořádá Kunsthaus Zürich výstavu zahrnující 70 originálů z nejslavnějších světových sbírek obrazů Pabla Picassa. Kunsthaus Curych je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění ve Švýcarsku.