Na web stránkách společnosti Student Agency nyní najdete Exkluzivní ceny letenek na Island, přičemž zpáteční letenky zahrnující také bodoví letních prázdnin začínají na ceně 3 990 Kč. Zvažujete li návštěvu Islandu s rezervací neváhejte doslova ani minutu!!

student agency island


Podmínky: prodej do 20.8.2012, v ceně letenky je zahrnuta přeprava příručního zavazadla do 10 kg (max. 55x40x20 cm) a také odbavené zavazadlo: do 20 kg (součet všech tří rozměrů max. 203 cm). Lety operuje český charterový dopravce HOLIDAYS Czech Airlines – jedná se o dceřinou společnost Českých aerolinií.

Přestože Island není členem Evropské unie, ostrov je součástí Schengenského prostoru, k návštěvě země ohně a ledu vám tedy postačí občanský průkaz.

Ubytování na Islandu
Protože v ceně letenky je také přeprava odbaveného zavazadla můžete sebou na Island vzít stan a využít služeb jednoho z místních kempů, ubytování v hotelu si pak můžete zabookovat prostřednictvím Booking.com, hostel pak na HostelWorld.com.

Island autopůjčovny
V každém případě se, ale při poznávání krás ostrova bude hodit auto, cenovou nabídku autopůjčoven sídlících přímo na letišti v Keflavíku naleznete pod tímto odkazem (do formuláře doplňte jen datum), ceny autopůjčoven po celém Islandu pak zde.