Jednou z nejoblíbenějších destinací, nejen v době covidu, je Egypt. Není se čemu divit, možnost takřka celoročního koupání v moři, krátké přímé lety z ČR a jedna z celosvětově nejaktivnějších destinací pro potápění a šnorchlování, dělá z Egypta doslova dovolenkový hit. Pokud máte k Rudému moři také namířeno, možná Vás zaujmou tipy na klienty nejlépe hodnocené hotely. Bez zajímavosti není ani fakt, že cena za týdenní dovolenou v těchto hotelech startuje na částce 15 290 Kč, a to samozřejmě včetně polopenze či all inclusive stravování, zpátečních letenek a služeb delegáta.

U některých zájezdů do Egypta Vás PCR test na COVID-19 pro návrat do ČR bude stát jen 25 dolarů, zbytek za vás uhradí pořádající CK. Seznam těchto zájezdů naleznete zde.

5* Hotel Steigenberger Coraya Beach (ex. Iberotel)

Marsa Alam
Hodnocení klientů 4,9 z 5 (236 recenzí)

Tento resort leží přímo u krásné písčité pláže v zálivu Ghorayfat. Komplex (mimo jiné) nabízí vyhřívaný bazén, dětské hřiště, aquapark (zdarma v sousedním hotelu), tenisové kurty, fitness, masáže či potápěčské a fitness centrum. Hotel byl díky svému obzvláště šetrnému přístupu k životnímu prostředí oceněn prestižní značkou Green Globe 21.

Egypt hotel

DOSTUPNÉ TERMÍNY a CENY

5* Jaz Maraya

Marsa Alam
Hodnocení klientů 4,8 z 5 (49 recenzí)

Tento hotel leží přímo pláže s korály. Komplex (mimo jiné) nabízí tři bazény, z toho jeden vyhřívaný, aquapark, večerní zábavní programy, volejbalová hřiště či například lukostřelbu. Za poplatek je k dispozici wellness a potápěčské centrum.

Egypt

DOSTUPNÉ TERMÍNY a CENY

5* Magic Life Kalawy Imperial

Safaga
Hodnocení klientů 4,8 z 5 (841 recenzí)

Přestože tento hotel má o jednu desetinu bodu horší hodnocení, než nejlépe hodnocený hotel, vzhledem k počtu hodnocení, jeho výběrem nemůžete udělat chybu. Komplex leží přímo na pláži, nabízí rozmanité animační programy. Zdarma si zde můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, šipky, stolní tenis, tenis nebo si zacvičit ve fitness centru. Zdarma lze využít také služby lázeňské centrum a saunu. V udržované zahradě je několik bazénů (také pro děti), z nichž jeden má skluzavky. Lehátka a slunečníky u bazénů jsou zdarma.

5* Hotel

DOSTUPNÉ TERMÍNY a CENY