Také low cost Ryanair dnes nabízí velmi vstřícně naceněné letenky. Jak vidíte níže, přímé lety z Prahy do Pisy dopravce nabízí za 1 331 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnete při odletu 18. SRPNA, s návratem 22/25. SRPNA 2020. Vzhledem k tomu, že jde o letenky s odletem z Prahy a prázdninovému termínu, jde o vcelku atraktivní cenu. Pokud máte v plánu vyrazit do Toskánska a vyhovuje Vám srpnový termín, neváhejte, nejlevnější letenky budou, s největší pravděpodobnosti, brzy vyprodány. Trip report s cesty po Toskánsku, kořeněný skvělými fotografiemi, naleznete pod tímto odkazem.PRAHA ⇆ PISA

Letenky za 1 331 Kč

Lety do Itálie a zpět bez testu! Do Itálie lze již cestovat bez testu, návrat z Itálie do České republiky není rovněž testem podmíněn. Podrobně na webu Ministerstva zahraničí.

LEVNÉ ZÁJEZDY

ITÁLIE SARDINIE TOSKÁNSKOCESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

SLEVA až 50 %

TAKÉ na CELÝ ROK a s KOMPENZACÍ za ZRUŠENÝ LET

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ PODROBNĚ

AUTOPŮJČOVNY

POROVNÁNÍ CEN!

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.