Za poměrně přijatelné částky jsou nyní dostupné prázdninové letenky nízkonákladového leteckého dopravce airBaltic z Prahy na Ukrajinu, přičemž většina letů navíc umožňuje krátkou návštěvu Rigy. Patříte-li mezi milovníky nevšedních destinací určitě si tento příspěvek přečtěte celý.

Sleva a rezervace letenky: Uvedených cen dosáhnete pomocí tohoto promo kódu, jak na změnu data a počtu cestujících – klik.

Bez víza – čeští a slovenští turisté mohou cestovat na Ukrajinu bez víz.

autopůjčovny ubytování

ukrajina-leto

Uvedené ceny jsou konečné jen v případě, že budete cestovat pouze s palubním zavazadlem, poplatky za odbavená zavazadla + další info – airBaltic.

Budete-li v okolí Oděsy hledat místo vhodné k trávení dovolené u moře, vydejte se například do Zatoky (na mapě označeno modře), z jedné strany Dněsterský liman z druhé moře s trocho fantazie si budete připadat jako v Karibiku.

Vyhledáváte-li nevšední zážitky vydejte se na výlet do Vilkova (na mapě označeno žlutě). Místo chodníků jsou zde dřevěné lávky a místo cest kanály v kterých je podle ročního období voda nebo bažina. Na lodích se zde jezdi nejen na ryby, ale i do práce, nebo třeba na pivo a nákupy. Turisticky ruch je tady málo rozvinutý a většina toho co je v Vilkovu k shlédnutí souvisí s reálným životem v největší a nejzachovalejší evropské říční deltě. zdroj ukrajina.tv