Objevily se nám tu letenky Saudie z několika evropských destinací do Asie a Afriky za skvělé ceny! Letenky jsou dostupné už od 5 790 Kč za let tam i zpět dohromady!
Dostupné jsou přitom i destinace jako Filipíny, Indonésie (včetně Bali), Indie, Keňa, Singapur a další.
Běžně stojí podobné letenky o tisíce Kč více.
Jedinou nevýhodou jsou odlety z Milána, Barcelony a Říma. Jsou to však letiště, na která se lze dostat poměrně snadno z ČR nebo z okolních letišť. Je to tedy skvělá možnost, jak spojit výlet například na Bali i s návštěvou Milána.
Termíny jsou dostupné v datech od ledna do března 2026 na kratší i delší dovolené. V případě zájmu však doporučujeme dlouho neotálet.
Výhodou je, že v ceně letenky je již zahrnuto i odbavené zavazadlo. Není ho tedy třeba dokupovat.
- Kochi z Barcelony za 5 790 Kč
- Nairobi z Barcelony za 5 790 Kč
- Nairobi z Barcelony za 6 290 Kč
- Kuala Lumpur z Barcelony za 6 990 Kč
- Singapur z Barcelony za 7 690 Kč
- Kuala Lumpur z Barcelony za 7 990 Kč
- Jakarta z Milána za 8 290 Kč
- Singapur z Barcelony za 8 490 Kč
- Denpasar Bali z Milána za 8 790 Kč
- Kuala Lumpur z Milána za 8 990 Kč
- Mauricius z Říma za 8 990 Kč
- Jakarta z Milána za 9 490 Kč
- Manila z Říma za 9 490 Kč
- Denpasar Bali z Milána za 9 990 Kč
- Mauricius zŘíma za 9 990 Kč
- Kuala Lumpur z Milána za 10 490 Kč
Kde hledat levné ubytování?
Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit portál Booking.com. Z mnoha webů, které jsme zkoušeli, s nimi máme nejlepší zkušenosti. Alternativně můžete ještě vyzkoušet nabídky místních na Airbnb.com.



