Pokud jste nestihli tuto předchozí akci, možná vám přijde vhod tip na zpáteční letenky z Vídně do New York za 10 183 Kč. Za tuto cenu jsou nyní dostupné letenky aerolinií Air Berlin a to jen na omezené množství březnových termínů – některé z nich: 11/12/13-16/17/18/.III, 12/13-19.III, 14-19.III. (pro ověření dostupnosti na datum klikněte).

Vyhovují li vám termíny a destinace odletu, s rezervací neváhejte ani minutu, tento tarif již zítra, nebo dokonce již za několik hodin, nemusí být dostupný.

Alternativou pak mohou být lety aerolinky KLM na trase Praha ⇒ Ney York ⇒ Vídeň za 11 342 Kč, které jsou dostupné na únor až květen následujícího roku – příklad rezervace.

Uvedených cen dosáhnete s využitím tohoto promo kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících a jak v nich změníte data odletu/příletu se dozvíte zde.

Ubytování New York
ceny ubytování › Hotely & Hostely z Booking.com / můj tip
Rental Cars – garance nejlepší ceny, česká lokalizace.

Ceny zahrnují také přepravu zavazadel. Air Berlin: odbavené zavazadlo smí vážit až 20 kg, palubní zavazadlo až 6 kg. KLM: odbavené zavazadlo do 23 kg, příruční zavazadlo do 8 kg.

Mezi ČR a vídeňským letištěm jezdí až 6x denně autobusy společnosti Student Agency.

K turistickému pobytu v USA budete potřebovat nejen biometrický pas, ale před odletem budete muset vyplnit také elektronickou žádost ESTA a při odesláni žádosti zaplatit 14 USD (ESTA více informací/dotaz), nevlastníte-li biometrický pas, budete potřebovat vízum.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
vie-nyc