Pokud se na začátku jara příštího roku chystáte do nizozemského Eindhovenu a není pro vás překážkou si zarezervovat letenky již v tuto chvíli, vyjde vás zde víkend na částku 2 774 Kč (tři dny ubytování + zpáteční letenka).

Pokud vás ovšem samotný Eindhoven až tak nezajímá možná vám příjde vhod informace, že Eindhoven je jedním z hlavních nizozemských železničních uzlů a vlaky odsud jezdí nejen do celého Holandska, ale i do mnoha evropských měst jako – Londýn, Paříž, Řím, Barcelona, nebo Praha a Brno.

Letenky – v březnu 2012 se můžete s nízkonákladovými aeroliniemi Wizz Air podívat o víkendu (odlet pátek 9. března / návrat pondělí 12. března) do Eindhovenu za 1 024 Kč, zvolíte li ovšem odlet v pondělí a návrat v pátek, zpáteční letenka vás pak vyjde na částku lehce převyšující 700 Kč (jedná se konečné ceny platné v případě že do Eindhovenu a zpět budete cestovat jen s kabinovým zavazadlem a rezervované letenky zaplatíte bankovním převodem).

Ubytování v EindhovenuWoonhotel Eindhoven 1 750 Kč na osobu za tři noci (9.3 – 12.3.2012), Woonhotel Eindhoven je malý, cenově výhodný penzion nacházející se v blízkosti centra Města. Další nabídky ubytování s možností rezervace bez rezervačního poplatku najdete na Booking.com. Rezervovat hostely umístění v Eindhovenu pak na HostelWorld.com.