Viktoriiny vodopády byly už v roce 1986 pro svoji jedinečnost zapsány na seznam UNESCO, a není divu. Vidět proudy vody, které padají z vysokých útesů do úzkého kaňonu a hřmí nad krajinou, je nezapomenutelným zážitkem. Vydej se sem z Prahy za skvělých 11 990 Kč.

Viktoriiny vodopády z Prahy

Cestou tě čeká jeden přestup ve Frankfurtu a technický stop v Namibii. V ceně letenky je i 23kg odbavené zavazadlo. Co se týče termínů, v nabídce je období od května do července. Květen je ještě považován za měsíc, kdy se ti voopády představí v plné síle. O příjemnou podívanou ale nebude nouze ani v těch následujících.

  • S kým letím? Letíš s aerolinkami Lufthansa/Eurowings Discover
  • Zavazadlo v ceně? Příruční zavazadlo a odbavené zavazadlo do 23 kg
  • Termíny? Letenky můžeš rezervovat v období od května do července

Zimbabwe – podmínky vstupu

Příjemnou novinkou je, že Zimbabwe již od očkovaných cestujících nevyžaduje PCR test. Neočkovaní musí předložit negativní výsledek testu i nadále (PCR test, ne starší 48 hodin, verifikovaný přes platformu Trusted Travel). Dále je čeká ještě 10denní karanténa, ze které mají očkovaní rovněž výjimku.

Potřebná jsou také víza a vyplnění formuláře.

Ubytování v Zimbabwe

Jestli tě nenapadá, kde složit hlavu, máme pro tebe hned několik tipů od Booking.com. Nabídka je široká, takže nemusíš mít strach, že by sis nevybral/a.

Další akční letenky

Nevybral/a sis? Mrkni na ostatní letenky do Afriky.

Zimbabwe