Viktoriiny vodopády jsou netradiční úchvatnou destinací na pomezí Zambie a Zimbabwe. Právě do těchto míst nabízí 5* dopravce Qatar Airways (ve spolupráci s Kenya Airways) letenky z Prahy za velmi atraktivních 12 936 Kč. Tarif je dostupný na celý rok, včetně celých letních prázdnin či pobytů přes Vánoce a Silvestra, nejvyšší průtok vody je však zaznamenán od března do května.

Na cestě do Afriky Vás bohužel čeká noční přestup v Kataru či Keni. Můžete si ho však zatraktivnit navolením letů s 23 hodinovým stopem v Nairobi a navštívit tak tuto metropoli (s tranzitním vízem za 20 USD).

  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Ubytování a Autopůjčovny

Řeka Zambezi

V oblasti Viktoriiných vodopádů, máte před sebou dvě naprosto odlišné tváře jedné řeky. Zambezi nad vodopády je ideálním místem pro pozorování zvířat, rybáře a milovníky vodních výletů. Zambezi pod vodopády je divoká řeka plná nebezpečí, lákající milovníky adrenalinových vodních sportů.

Víza po příletu

Informace o vízech ke vstupu na území Zambie a Zimbabwe či univerzálního KAZA víza pro návštěvu třech států v okolí Viktoriiných vodopádů (včetně Botswany) naleznete na stránkách mzv.cz. Budete-li chtít při cestě navštívit Nairobi, tranzitní vízum je vydáváno (za 20 USD) při opuštění letiště.

Zavazadla

Ceny zahrnují přepravu dvou příručních zavazadel + neomezený počet VELKÝCH (odbavených) zavazadel o celkové váze 30 kg.