V rámci first minute nabídky aerolinií LOT Polish Airlines, si můžete v těchto dnech zabookovat letenky z Varšavy do Petrohradu za 2 224 Kč. Této ceny dosáhnete od poloviny května 2013, přičemž volné jsou i víkendové termíny – příklad rezervace, jakož i termíny zahrnující letní prázdniny – příklad rezervace.

Z Prahy do Varšavy za max. 350 Kč, zpáteční jízdenka autobusového dopravce PolskiBus.com rezervovaná s dostatečným předstihem, vás přijde na 240 – 350 Kč, budete li mít štěstí a zakoupíte si jízdenku v promo akci, můžete zaplatit třeba jen 12 Kč. Doplním, že jízdenky dopravce PolskiBus.com, lze rezervovat maximálně s 2,5 měsíčním předstihem.

pro zvětšení na náhled klikněte
waw petrohrad
Ceny 2 224 Kč dosáhnete jen s využitím slevového kódu a tato zahrnuje také přepravu zavazadel jejichž váhové limity naleznete zde.

Nejlevnější ubytování jak v Petrohradě, tak po celé Ruské federaci, naleznete na HotelsCombined.cz, portálu jenž porovnává nabídky všech předních světových poskytovatelů ubytování jako: Hotels.com, Expedia.com, Booking.com a dalších.

Před návštěvou Ruská federace si nezapomeňte zažádat o vstupní vízum, vízový servis, vzory vízových formulářů spolu s vzorově vyplněným formulářem, naleznete na maximatour.cz.