Zpráva je v nepozměněném znění tak jak nám byla odeslána do emailu. Wizz Air je jeden z předních evropských nízkonákladových leteckých dopravců.

Wizz Air zjednodušuje pravidla pro přepravu zavazadel
Od 1. dubna společnost Wizz Air odstraňuje poplatky za překročení hmotnosti zavazadel a ještě více tak zjednodušuje rezervaci. Naše letecká společnost bude požadovat jeden poplatek za každý kus odbavených zavazadel bez ohledu na hmotnost (až do 32 kg za zavazadlo).

Poplatek bude činit 405 CZK za zavazadlo v případě zakoupení během rezervace a 810 CZK při platbě na letišti.

Připomínáme cestujícím, že pravidlo týkající se povolené hmotnosti pro příruční zavazadla se nezměnilo. Wizz Air bude důsledně vyžadovat poplatek ve výši 1620 CZK za nadrozměrná příruční zavazadla nebo zavazadla překračující povolenou hmotnost u odletové brány a tato zavazadla budou muset být odbavena. Více

Odbavení na internetu je ZDARMA
Ve snaze učinit cestování ještě efektivnějším zavedla společnost Wizz Air odbavení na internetu na většině svých letišť a tato služba je zdarma.

U rezervaci provedených po 1. dubnu začala společnost Wizz Air uplatňovat poplatek při odbavení na letišti, který činí 135 CZK při zakoupení během rezervace a 270 CZK při zakoupení na letišti. Více