wizzair letenky Nízkonákladové aerolinie Wizzair v tuto chvíli nabízí jednosměrné letenky na duben 2011 za akční ceny. Konkrétně můžete zakoupit letenky z Brna do Londýn a (Luton) za 197 Kč, z Prahy pak zakoupíte letenku na londýnské letiště Luton za příjemných 607 Kč. Ještě zajímavější ceny letenek nízkonákladového dopravce Wizzair dosáhnete s programy Účet WIZZ a WIZZ Plus.

Rezervovat letenky za tyto ceny a vyhledávat volné termíny můžete zde.

Letiště Londýn Luton, doprava do centra Londýna
Vlakem: cesta trvá 30 – 60 minut. Nádraží není přímo na letišti, ale jezdí k němu kyvadlová doprava zdarma, vlaky First Capital Connect jezdí čtyřikrát za hodinu.

Autobusem a Mikrobusem: National Express, Green Line č. 75, nebo EasyBus č. EB2, jezdí každých 20 minut, cesta trvá přibližně 90 minut.

WizzAir
Wizz Air je maďarská nízkonákladová letecká společnost. Byla založena v roce 2003, v současné době je významným středoevropským přepravcem, podobně jako další nízkonákladové letecké společnosti, využívá především menší letiště. V polovině roku 2009 aerolinky létaly do 21 zemí prostřednictvím 130 linek. Společnost využívá 26 letadel typu Airbus A320-200, do června 2009 provedla objednávku dalších 106 letadel stejného typu.