Na červen 2011 můžete v těchto dnech rezervovat zpáteční letenky nízkonákladových aerolinek Wizz Air z Prahy do Benátek za 938 Kč (vlastníte li Účet WIZZ), nebo za 1 208 Kč platíte li letenky platební kartou či převodem z bankovního účtu – náhled rezervace. Uvedené ceny jsou konečné pouze pokud cestujete jen s příručním zavazadlem.

Tyto lety Wizz Airu jsou směřovány na benátské letiště Marco Polo, odkud do historického centra Benátek jezdí přímý autobus (Modrý autobus) každých 30 minut, přičemž jedna cesta přijde na 3 eura.

Další možností jak se dostat do centra Benátek je veřejná autobusová doprava (autobus číslo 5), kde stojí jízdenka pouze jedno euro, ale cesta veřejnou dopravou trvá déle (asi 50 minut).

Wizz Air příruční (kabinové) zavazadlo zdarma
Cestující si s sebou na palubu letadla mohou vzít jeden kus příručního zavazadla o maximálních rozměrech 55x40x20 cm a maximální hmotnosti 10 kg. Kromě toho mohou cestující přepravovat níže uvedené předměty:
kabát nebo přikrývku
mobilní telefon
čtení na dobu letu
pro děti mladší než dva roky: jídlo, skládací dětský kočárek nebo malou postýlku
pár berlí pro tělesně postižené cestující

Wizz Air poplatky za zavazadla k odbavení (zavazadla přepravovaná v zavazadlovém prostoru letadla) – odbavení přes wizzair.com a telefonní centrum: za let cestujícího a za zavazadlo 405 Kč (zpáteční let 810 Kč). Poplatek za zavazadlo – odbavení na letišti: za let, cestujícího a za zavazadlo 810 Kč (zpáteční let 1620 Kč).