V rámci akční nabídky letenek prodejce Pelikán, nyní můžete rezervovat zpáteční letenky Wizz Airu z Prahy do Benátek na září 2011 za 1 376 Kč (náhled rezervace), na měsíce – červen, červenec a srpen 2011, v rámci této akční nabídky, najdete letenky jen o málo dražší.

Cena zpáteční letenky je konečná jen pokud cestujete pouze s příručním zavazadlem. K dosažení uvedené ceny je potřeba využít slevového kupónu (viz níže „Jak na slevu“).

Pelikán nízkonákladové letenky Praha Benátky

Jak na slevu v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

Wizz Air zavazadla cena rozměr váha
příruční kabinové zavazadlo 0Kč 55x40x20cm 10kg
zavazadlo k odbavení (za jeden let odbavení online) 405Kč 149x119x171cm 15kg
zavazadlo k odbavení (za jeden let odbavení na letišti) 810Kč

Wizz Air zavazadla

Doprava z letiště do centra Benátek
Lety aerolinií Wizz Air jsou nyní směřovány na benátské letiště Marco Polo, odkud do historického centra Benátek jezdí přímý autobus (Modrý autobus) každých 30 minut, přičemž jednosměrná jízdenka vás příjde na 3 eura.

Další možností jak se dostat do centra Města je veřejná autobusová doprava (autobus číslo 5), zde stojí jednosměrná jízdenka pouze jedno euro, ale cesta trvá déle – přibližně 50 minut.

Benátky hotely a hostely
Vyhledávání rezervace: Benátky hotely, Benátky hostely.