Za opravdu libovou cenu nyní můžete rezervovat letenku na slunnou Malorku z Mnichova, tento charterový let operuje aerolinka Air Berlin, cena tedy zahrnuje veškeré poplatky a taxy i přepravu zavazadel. Letenku za tuto cenu, ale nerezervujte na AirBerlin.com, nýbrž na LastMinute.de.

náhled nabídky z LastMinute.de
Mallorca

UbytovaniNabídky levného ubytování na Malorce – Booking.com

náhled možného ubytování z Booking.com ⇒ Playa Del Sol Malorka »
playa del sol Malorka

Air Berlin zavazadla

V ceně letenek Air Berlin Economy Class je zahrnuta přeprava zavazadla v zavazadlovém prostoru letadla a to do celkové hmotnosti 20 kg, na palubu si pak můžete vzít příruční zavazadlo do 6 kg (s laptopem do 8 kg). Příruční zavazadlo ovšem nesmí přesáhnout rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Doprava do Mnichova

Přímo na letiště do Mnichova vás dovezou autobusy StudentAgency, do Mnichova se z Prahy dostanete taky vlakem za cenu 29 €, z Plzně za 26 €, výhodné jízdenky ČD – eTiket se dají zakoupit přes internetový obchod Českých drah na www.eshop.cd.cz nebo telefonicky na lince ČD 840 112 113. Platbu je možné uskutečnit všemi standardními platebními kartami, jízdenka je zasílána e-mailem. Jednosměrná jízdenka z hlavního nádraží v Mnichově na letiště stojí 9 €.