Vážení cestovatelé, jak vidíte níže, nádherný řecký ostrov Zakynthos je právě v průběhu letních prázdnin dostupný z Vídně za skvělých (v přepočtu) 1 100 Kč.

Zakynthos je nefalšovaný klenot Jónského moře, snad každý už někdy viděl alespoň na fotografii vyhlášenou pláž Navagio s pašeráckým vrakem v kontrastu s až kýčovitě tyrkysovým mořem. Ale možná nevíte, že se na ostrově nacházejí úchvatné mořské jeskyně (Modré jeskyně / Blue Carves) do kterých jsou pořádány lodní výlety. Či, že si na Zakynthosu můžete zaplavat s obří želvou – Karetou obecnou. Želvy naleznete především v oblasti ostrůvku Marathonisi, v zálivu Laganas, na plážích Kalamaki, Sekania a Gerakas.  • Nejlevněji v SRPNU 2020
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava na vídeňské letiště

Využít můžete autobusy společností RegioJet, FlixBus a Leo Express či vlakové spoje (vlak s přestupem). Levné parkování u letiště naleznete na webu Parkvia.com.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu příručního zavazadla s max. rozměry 40x20x25 cm. Pokud si zakoupíte prioritní nástupu do letadla (€6 až €14 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty), pak si můžete na palubu vzít další zavazadlo do 10 kg (s max. rozměry 55x40x20 cm). Odbavené zavazadlo (s max. rozměry 55x40x20 cm) do 10 kg, zle přikoupit za €10 až €25 za jeden směr, v závislosti na termínu cesty. Ceny platí při zakoupení zavazadel na webu aerolinky spolu s rezervací letenky. Na letišti jsou ceny daleko vyšší.