new york Zpáteční akční letenky z Prahy do New Yorku (J. F. Kennedy Airport) za 11 500 Kč, listopad, prosinec 2010. Využijte této mimořádné ceny k levným předvánočním nákupům v New Yorku. Tato akční cena je samozřejmě za letenky zpáteční, přičemž zahrnuje všechny poplatky a taxy, jak pro tet tam, tak pro let zpět. Kompletní nabídka akčních letenek do New Yorku.

Akční letenky Praha New York aktuální ceny:

  • Praha > New York 11 501 Kč (Aerosvit Airlines)
  • Praha > New York 11 900 Kč (LOT)

Neváhejte zatím je ještě volných míst dost, ale jinak tomu může být již zítra.

J. F. Kennedy Airport (John F. Kennedy International Airport), letiště je situováno 24 km (15 mil) jihovýchodně od Manhattanu. Z letiště je to do centra, například na Manhattan se dostanete za necelou hodinu, AirTrain spojuje všechny terminály s newyorským metrem. AirTrain je systém rychlé letištní železniční přepravy.

Aerosvit Airlines, tyto ukrajinské aerolinie byly založeny v roce 1994 a jsou soukromou společností. Aerolinky vlastní asi 27 letadel, pro dálkové lety jsou využívány stroje Boeing, Aerosvit Airlines operují mezinárodní lety do 20 destinací.

LOT Polish Airlines, největší letecký dopravce Polska, není bez zajímavosti že aerolinie LOT jsou jedny z nejstarších aerolinek světa. LOT je členem Star Alliance. Věrnostní program LOT Airlines se jmenuje Miles & More a je platný v rámci celé Star Alliance.