Dubaj Využijte akční nabídky kterou připravil ve spolupráci s aeroliniemi Aerosvit Airlines, prodejce letenek Pelikán. V rámci této akce můžete rezervovat zpáteční letenky Praha Dubaj za 7 119 Kč, v tuto chvíli jsou volné termíny pro odlety: prosinec 2010, leden, únor, březen a duben 2011. Uvedená cena zahrnuje veškeré poplatky, spolu s letenkou můžete v Dubaji rezervovat rovněž ubytování.

Aerosvit Airlines, tyto ukrajinské aerolinie byly založeny v roce 1994 a jsou soukromou společností. Aerolinky vlastní asi 27 letadel, pro dálkové lety jsou využívány stroje Boeing, Aerosvit Airlines operují mezinárodní lety do 20 destinací.

Prodejce letenek Pelikan.cz, je na českém trhu od roku 2006, jedná se o organizační složku slovenského pelicantravel.com, s.r.o. který prostřednictvím Pelikan.sk prodává letenky na Slovensku od roku 2004. Pelikán využívá rezervační systém Galileo CRS, prodává telenky více než 800 leteckých společností včetně nízkonákladových. Mimo letenek lze na Pelikan.cz, rezervovat i ubytování, cestovní pojištění, popřípadě i zapůjčení automobilu. Pelicantravel.com, s.r.o., mimo ČR a Slovenska působí i v Maďarsku.