letenky-akcni-usa Nenechte si ujít, mimořádnou cenu letenek do Philadelphie, akční letenky můžete nyní rezervovat za neuvěřitelných 9 620 Kč. Tato cena zahrnuje let z Vídně Philadelphie a zpět, cena zahrnuje všechny poplatky a taxy. Let operuje letecká společnost Continental Airlines. Volné termíny jsou pro lety v listopadu, prosinci 2010 a lednu 2011.

Rezervovat letenky a ověřit volné termíny můžete na akční letenky Philadelphia (LetenkyUSA.eu)

.

Letiště Vídeň Schwechat (Vienna International Airport) – vyčerpávající informace v českém jazyce (Check-in, příjezd a parkování, plán letiště atd).

Continental Airlines je americká letecká společnost sídlící v texaském městě Houston. V současné době jsou Continental Airlines čtvrtými největšími aerolinkami v USA a osmou největší leteckou společností světa.

Philadelphia nebo česky Filadelfie je největší město Pensylvánie. Philadelphii byla sepsána Deklarace nezávislosti i Ústava USA. V blízkosti kostela Christ Church dnes najdete i náhrobní kameny osob jež podepsali Deklaraci nezávislosti. V letech 1790–1800 byla Philadelphia dokonce hlavním městem celé unie. Ve městě se nachází velké množství univerzit či vysokých škol, mezi nimi i prestižní University of Pennsylvania. Z Philadelphie je to do New Yorku jen 130 km.