Akční letenky Paříž, Milán, Nice a Řím. Výborná nabídka zejména pro Jihočechy, Brňáky a další Jihomoraváky. Ceny těchto zpátečních letenek jsou včetně všech poplatků a tax. Volné termíny listopad 2010 až leden 2011. všechny tyto lety operuje nízkonákladová letecká společnost Air Berlin.

  • Letenky Vídeň Paříž 1 989 Kč, letiště Charles De Gaulle (CDG)
  • Letenky Vídeň Milán 1 970 Kč, letiště Malpensa (MXP)
  • Letenky Vídeň Řím 1 957 Kč, letiště Fiumicino (FCO)
  • Letenky Vídeň Nice 1 981 Kč, letiště Cote d´Azur (NCE)

Rezervace Akční letenky (TipTravel).

Mimo skvělých cen v destinaci příletu přistanete na letištích blízkých a dobře dopravně spojených s centry měst (ne jako u většiny nízkonákladových aerolinií), ušetříte tedy i za dopravu v destinaci příletu.

Letiště Vídeň Schwechat (Vienna International Airport) – vyčerpávající informace v českém jazyce (Check-in, příjezd,  parkování a mnohem více).

Air Berlin – německá nízkonákladová letecká společnost sídlící na berlínském letišti Tegel. Low Cost Air Berlin je dnes po Lufthanse druhou největší aerolinkou Německa. Aerolinky byly dvakrát vyhlášena nejlepší nízkonákladovou leteckou společností v Evropě a v roce 2006, získaly také ocenění – nejlepší světový nízkonákladový dopravce. Přestože je Air Berlin nízkonákladová letecká společnost, nabízí během letu občerstvení. Aerolinka má pro své časté zákazníky slevový program s názvem Topbonus.