U prodejce letenek Pelikán nyní můžete rezervovat letenky z Prahy do Londýna a zpět (se slevou) za neuvěřitelných 1 462 Kč, přičemž se jedná o konečnou cenu zahrnující veškeré poplatky (v případě že poletíte jen s příručním zavazadlem). Nabídnutými cenami ne nenechte zmást po zvolení termínů cesty vám rezervační systém může cenu snížit viz – zpáteční letenky Praha Londýn 1 462 Kč náhled rezervace.

Letenky Praha Londýn rezervujte zde.

Jak na slevu – v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak dalších 420 Kč).

Tyto lety operuje nízkonákladový dopravce Wizzair na letiště Londýn Luton, odkud do centra města jezdí autobusy a mikrobusy National Express, Green Line č. 75, nebo EasyBus č. EB2, tyto z letiště vyjíždí každých 20 minut a cesta trvá přibližně 90 minut.

Do centra Londýna se dostanete i vlakem, cesta vlakem trvá 30 – 60 minut. Ale vlakové nádraží není přímo na letišti, přičemž k nádraží z letiště Luton jezdí bezplatná kyvadlová doprava, vlaky z nádraží pak jezdí čtyřikrát za hodinu.