Do Japonska k jehož návštěvě trvající maximálně 90 dnů nepotřebují Češi vízum, si nyní můžete zarezervovat letenky na červen z několika evropských letišť za částku nepřevyšující 6 000 Kč. Přičemž ceny z náhledu níže, zahrnují veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel a to dle podmínek aerolinií Alitalia jenž tyto lety operují.

Postup rezervace: v rezervačním formuláři na Pelikan.cz zvolte „Návrat z jiného města“ a vyplňte odlet/přílet dle vašich požadavků, přičemž pomoci vám může tento náhled, zobrazující postup rezervace letu Barcelona ⇒ Tokio ⇒ Budapešť. Volných termínů na letošní červen za ceny z náhledu, je překvapivě v tuto chvíli poměrně dost.

Pokud se rozhodnete do země vycházejícího slunce podívat, určitě se poohlédněte i po nějakém tom ubytování, jenž si můžete zaknihovat bez rezervačních a storno poplatků.

klikněte pro zvětšení
tokio
Mezi Prahou a Barcelonou/Milánem zajišťuje spojení například Wizz Air, mezi Brnem a Milánem např. Ryanair, pozor Wizz Air a Ryanair přistávají na letišti Milan Bergamo a lety do Japonska jsou operovány z letiště Milan Malpensa, v Barceloně Wizz Air využívá stejné letiště jako Alitalia pro lety do Tokia. Pro cesty mezi ČR a Budapeští využijte například EuroLines.