Patříte-li mezi ty cestovatele jenž vyhledávají netradiční destinace, možná vás zaujmou lety aerolinií Alitalia na trase Praha ↔ Tirana za 4 111 Kč, přičemž dostupno je v tuto chvíli velké množství termínů od května až do listopadu (mimo letních prázdnin) – příklad rezervace.

Jsem si vědom, že se jedná o částku takřka dvojnásobně překračující ty nejlevnější lety z Prahy do Maroka, ovšem i tak jsem přesvědčen, že se jedná o tu nejlevnější variantu cesty z ČR a okolí do Albánie, navíc si v průběhu cesty můžete dopřát zajímavý bonus, nebo hned dva. Jedná se totiž o lety s dlouhými přestupy v Miláně, nebo Pise a také je tu možnost cca dvacetihodinových přestupů v obou destinacích, což cestujícím umožňuje prohlídku šikmé věže, popřípadě nákupy v jednom ze světových center módy.

Sleva a rezervace letenky: Ceny 4 111 Kč dosáhnete pomocí tohoto promo kódu, jak na změnu data a počtu cestujících – klik.

Vízum nepotřebujete: Občané ČR nohou do Albánie cestovat bez víz a při vstupu do země nejsou povinni uhradit žádný poplatek.

praha-albanie

Cena zahrnuje přepravu zavazadel – jejich váhové limity zobrazíte kliknutím zde.