Na listopad a prosinec 2011 nyní můžete rezervovat letenky dopravce Alitalia na trase Budapešť – New York – Miami se slevou∗ u prodejce letenek Pelikán za 9 062 Kč, viz tento náhled. Přičemž cena 9 062 Kč zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel.

V listopadu a prosinci je na Floridě teplota moře 25°C a maximální denní teploty vzduchu přesahují 25°C .

Letenky Budapešť New York Miami za 9 062 Kč Pelikán.cz

∗Jak na slevu V kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

Doprava z Prahy do Budapešti

Například jednosměrnou autobusovou jízdenku Praha – Budapest u StudentAgency zakoupíte již za 500 Kč. Z vlakového nádraží Budapešť Nyugat jezdí každých 20 minut na letiště vlak. Z trasy metra M3 a stanice Kőbánya-Kispest, jezdí každých 10-20 minut na letiště autobus (Autobus číslo 200 na terminál 2, autobus číslo 93 k terminálu 1).

Aerolinie Alitalia bezplatná přeprava zavazadla – letenky Economy Class

Odbavené zavazadlo přepravované v zavazadlovém prostoru letadla může vážit maximálně 23 kg (pro lety do USA a Kanady). Kabinové zavazadlo může vážit až 8 kg, přičemž maximální rozměry kabinového zavazadla jsou 55 x 25 x 35 cm.

Tip: levné letenky do USA z Prahy a Vídně.