Máte-li v druhé polovině letošního roku namířeno do Austrálie či na Nový Zéland, pak jistě oceníte skvělou nabídku společnosti Korean Air. Letenky z Prahy (jen s jedním přestupem) jsou v prodeji od 22 014 Kč, přičemž lety do Aucklandu a Sydney jsou operovány nejmodernějšími letadly A380 či B747-8.

Cestou zpět Vás čeká dlouhý stopover v Seoulu, jenž přímo vybízí k návštěvě metropole. Využijte také velkorysosti aerolinky k bezplatnému ubytování v 5* hotelu Grand Hyatt a až šesti organizovaných prohlídek města!

  • Na uvedené ceny dosáhnete po uplatnění tohoto promo kódu
  • Jak uplatnit promo kód podrobně
  • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Transit v Seoulu

Detailní informace o bezplatných organizovaných prohlídkách Seoulu naleznete zde. Bezplatné ubytování není na stránkách aerolinek zveřejněno, avšak recenze cestovatelů (letících ve stejné třídě „Q“) mluví za vše.

Nový Zéland: Pobyt do 90 dní. Cestovní pas musí být platný ještě nejméně tři měsíce po cestě zpět (datum z letenky) z Nového Zélandu. Bezplatná australská víza online – immi.gov.au.

SYD Uvedené ceny jsou konečné! zahrnují veškeré poplatky a taxy, příruční zavazadlo, přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg, jídlo a pití na palubě letadla.