Nejen do Agadiru, ale také do jižněji položeného Marakeše, můžete stále zakoupit letenky easyJetu z Berlína na zimní období za velmi, velmi zajímavou cenu.

(klikněte na náhled pro zvětšení)
berlin rak
Budete li cestovat ve dvou a vystačíte li si s příručním zavazadlem, cena 1 510 Kč za zpáteční let je konečná, musíte ovšem dodržet tento postup.

V Marakeši je letiště kousek od města, z letiště do centra jezdí každých 30 minut autobusová linka číslo 19, cesta trvá cca 30 minut. Osobně bych ubytování řešil až na místě, za skromné, ale čisté pokoje v soukromí zaplatíte cca €5 na osobu za noc, přičemž nabídek budete mít více než vám bude příjemné. Upřednostňujete li ovšem jistotu, bez rezervačních poplatků si ubytování můžete zaknihovat pod tímto odkazem, chcete li cestovat po okolí koukněte také na ceny AutoPůjčoven, ale využít můžete např. i místních cestovních agentur.

Například z Prahy do Berlína a zpět se za 1 250 Kč dopravíte autobusem společnosti Eurolines. K turistickému pobytu v Maroku v délce do 90-ti dnů nepotřebují držitelé českých cestovních pasů vstupní vízumberberske-vesnice