Na několik termínů od letošního konce října až na leden nadcházejícího roku, si nyní můžete zabookovat zpáteční letenky aerolinií EgyptAir z Budapešti do malajského Kuala Lumpur za €482, tedy v přepočtu přibližně za 12 263 Kč a bude li k vaší letence časově „pasovat“ také autobus, nevyjde váz cesta z Prahy do Kuala Lumpur a zpět na více než 13 000 Kč.

Rezervace z eBookers.de (klikněte na náhled pro zvětšení)
BUD KUL
Například z Prahy do Budapešti a zpět se za cca 700 Kč dopravíte autobusem Eurolines, možnost rezervace jízdenky a jízdní řád naleznete pod tímto odkazem.

Levnější a možná nejoptimálnější variantou pak jsou letenky s návratem do Vídně za €458 což je je přibližně 11 660 Kč. Příklad rezervace z eBookers.de (klikněte na náhled pro zvětšení)
BUD KUL VIE
Z Prahy do Budapešti se za cca 350 Kč dopravíte autobusem Eurolines a přímo z vídeňského letiště jezdí hned několik autobusů Student Agency denně, přičemž jednosměrná jízdenka do Prahy stojí cca 640 Kč.

Nejlevnější a nejkrkolomnější variantou jsou letenky z návratem do Amsterdamu za €408, což je je přibližně 10 390 Kč. Příklad rezervace z eBookers.de (klikněte na náhled pro zvětšení)
BUD KUL AMS
Výše uvedené ceny samozřejmě zahrnují také přepravu zavazadel. EgyptAir pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel – Economy class: 1 kus zavazadla o max. hmotnosti 23 Kg, příruční zavazadlo do 8 kg, rozměry: 25x45x58 cm.

Ubytování Ubytování
ceny ubytování › Kuala Lumpur / Malajsie
žádně rezervační a storno poplatky


Dajší videa, užiteční informace + cestopisy naleznete pod tímto odkazem.

K turistickému pobytu v Malajsii do 90 dnů nepotřebují čeští občané víza. Platnost pasu musí být minimálně 6 měsíců po ukončení pobytu. Při vstupu do země je nutné předložit zpáteční letenku a prokázat finanční zajištění pobytu (hotovost, kreditní karty, šeky).