Německý prodejce zájezdů Ab in den Urlaub opět nabízí dovolené se slevou €90 (po zakoupení tohoto slevového poukazu) a tak například za týdenní dovolenou na Kypru s odletem z Mnichova nemusíte zaplatit více než €93.

Navíc v případě, že zvolíte zájezd z níže umístěného náhledu, za vlakové spojení od německých hranic na letiště nezaplatíte vůbec nic (Zug zum Flug).

Zug zum Flug (Mnichov) – Cena zahrnuje dopravu zdarma odkudkoliv z německa do Mnichova na letiště a zpět. Vy si tedy budete muset zakoupit pouze jízdenku z ČR na nejbližší vlakovou stanici za německou hranicí. Nejdříve si tedy zjistěte, jaká bude ve vašem případě první zastávka v Německu, a při rezervaci zájezdu si přiobjednejte také jízdenku z této stanice do Mnichova na letiště.

kypr Kalkulace ceny €276 – €90 (slevový poukaz) = €186 tedy €93 za osobu. Sleva je uplatněna až po návratu ze zájezdu, částka pude připsána na účet (platební kartu) z které byl zájezd placen, pokud ne vrácení urgujte, prodejce někdy rád zapomene, nicméně po upomínce bývá platba provedena.