Na ab-in-den-urlaub.de nyní znovu najdete několik dubnových last minute zájezdů z Lipska a Drážďan které si s využitím €100 slevového kódu můžete pořídit takřka zdarma. Pobyt v turecké Antalye pak můžete využít například k výletům do pohoří Taurus, přičemž dáváte li přednost individuální dopravě, můžete si na tyto výlety zabookovat auto se slevou.

Jak na slevu: na ab-in-den-urlaub-deals.de se přihlaste k odběru newstletteru.
newstletter
Po kliknutí na šipkou označenou nabídku z výše umístěného náhledu se vám zobrazí formulář kde vyplňte email a klikněte na „jetzt anmelden„. Poté se získáte možnost zakoupení (za €10) slevového kódu v hodnotě €100 – viz tento náhled, klikněte na „WILL ICH HABEN“ zaplaťte platební kartou, ihned poté obdržíte slevový kód na váš email.

Následně si vyberte jeden z níže zobrazených zájezdů, přičemž na tento při rezervaci (kolonka: „Ihr Einlöse-/ Gutscheincode„) uplatněte pomocí slevového kódu slevu.

Antalya z Drážďan
Antalya z Drazdan

Antalya z Lipska
Antalya z Lipska

Budete li cestovat ve dvou lidech slevu si zakupte 2x a s využitím slevy si zarezervujte dva samostatné pobyty, riskujete tím jen to že v letadle nebudete sedět vedle sebe a v hotelu se budete muset domluvit na společném pokoji. Pobyt za €119, vás tak přijde na €29 tedy na cca 714 Kč (pobyt €119 + €10 za slevový kód = €129 / €129 – €100 sleva = €29).