Máte li to v červenci namířeno do Holandska, či přímo do Amsterdamu máte nyní šanci u prodejce letenek Pelikán rezervovat zpáteční letenky nízkonákladového dopravce easyJet se *slevou za 2 340 Kč. easyJet zpáteční letenka Praha Amsterdam 2 340 Kč náhled rezervace z www.pelikan.cz. Pakliže cestujete pouze s příručním zavazadlem cena za zpáteční letenku je konečná, více o tom kolik zaplatíte za zavazadla se dozvíte níže.

*Jak na slevu v kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

Hotely a hostely v Amsterdamu či po celém Holandsku můžete vyhledávat/rezervovat zde: levné ubytování.

easyJet zavazadla na palubu letadla si s sebou můžete vzít zdarma jeden kus příručního zavazadla; maximální rozměry jsou 56 x 45 x 25.

Za zavazadlo v zavazadlovém prostoru (za zpáteční letenku) zaplatíte 750 Kč při online odbavení, 1 200 Kč při odbavení na letišti.

Každý cestující, který si zaplatí za zavazadlový prostor, může přepravovat zavazadla do hmotnosti 20 kg. Pokud cestujete ve skupině dvou nebo více osob, můžete rozložit hmotnost vašich zavazadel mezi zavazadla jednotlivých cestujících. Například, dva cestující mohou každý přepravovat 20 kg zavazadel, ale pokud chcete do jednoho umístit 18 kg a do druhého 22 kg, je to v pořádku. Pamatujte ale, že nelze překročit celkovou povolenou hmotnost 40 kg, bez zaplacení dodatečných poplatků.

Další tipy: pokud do Amsterodamu cestujete se zavazadlem k odbavení možná bude výhodnější rezervovat letenky zde: letenky Amsterdam, EuroVíkendy a zájezdy → Nizozemí.