Lvov
V rámci aktuální promo akce LOTu, můžete až do zítřejšího dne, tedy do 18. října, zakoupil letenky dopravce na vybraných linkách s výraznou slevou. Například zpáteční letenky na trase Wroclaw – Lvov, jsou na listopad 2012 až březen 2013, nabízeny za 334 PLN, tedy 2 030 Kč. Navíc prodejce letenek Tripsta.pl nyní nabízí letenky LOTu bez rezervačního poplatku a server Booking.com ubytování ve Lvově s 50% slevou. Spojíme li vše dohromady vyjde nás zpáteční víkendová letenka z Wroclawi + ubytování ve Lvově na dvě noci za 2 452 Kč.

Do Wroclavi a zpět se například z Prahy, dopravíte autobusem společnosti PolskiBus za cca 350 Kč a budete li mít štěstí, zakoupíte zpáteční jízdenky v promo akci za méně než 20 Kč.

8-10.3 zpáteční let v přepočtu za 2 030 Kč Tripsta.pl (pro zvětšení na náhled klikněte)
let-lvov
Cena letenky zahrnuje také přepravu zavazadel, jejichž váhové limity naleznete zde.

8-10.3 ubytování za 421 Kč za osobu a dvě noci Booking.com cena platí pouze 17. října
ubytovani-lvov
pro zvětšení na náhled klikněte

Přibližně o 400 Kč méně zaplatíte v případě, že budete odlétat z Varšavy, přičemž za autobus by jste měli zaplatit stejnou částku jako za trasu Praha ⇔ Wroclaw. Informace o wroclawském letišti naleznete ve fóru.

Historické centrum Lvova je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Mohu li radit, určitě, mimo jiné, navštivte arménský kostel, ptejte se na „amenskou cerkev„.