AKTUALIZACE: stále jsou dostupné multi-city lety na trase: Milán → Bangkok / Jakarta → Milán za €300, například 21.V-8.VI.

Nebo letenky Řím ↔ Jakarta po uplatnění promo kódu za 7 869 Kč, například termín: 3-20.VI (nejzazší odlet do 3.6.).

Letenky na trase Milán → Kuala Lumpur / Jakarta → Milán po uplatnění promo kódu za 8 477 Kč, například: 21.V-8.VI, 24.VI-8.VII, 24.VI-13.VII.

původní text
V německém rezervačním systému eBookers.de nyní naleznete letenky z Milána do Indonésie za €300 – některé termíny (s rezervací neváhejte ani minutu).

Linku Praha ↔ Milán Malpensa (MXP) operují nízkonákladové aerolinie easyJet, Air One, nebo také s České aerolinie. Linku na blízké letiště Bergamo (BGY) operuje z Prahy Wizz Air a z Brna Ryanair, do Říma létají z Prahy například nízkonákladové aerolinie Wizz Air

Třicetidenní indonéské vízum získáte na letišti v Jakartě za $25, do Thajska mohou občané Česka cestovat bez víz. K turistickému pobytu v Malajsii do 90 dnů nepotřebují držitelé českých pasů vízum. Platnost pasu musí být minimálně 6 měsíců po plánovaném návratu.

Pozor v rezervačním systému eDreams.es jsou tyto lety nabízeny za zdánlivě nižší cenu, ovšem před platbou cena vzroste o více než €50 – náhled.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
jakarta-eb