V rámci aktuální promo akce prémiových aerolinií Qatar Airways si můžete zabookovat například letenky na trase Řím/Benátky → Jakarta → Mnichov za 9 111 Kč. Této ceny dosáhnete v mnoha termínech od prosince 2012 do února 2013, přičemž tarif umožňuje strávit v Indonésii například vánoce a nový rok, příklady rezervace let z Benátek, let z Říma. V případě že by vám vyhovovalo více letět z Milána připlatíte si cca 200 Kč, příklad rezervace.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
jakarta pelikan
Této ceny dosáhnete jen s využitím slevového kódu, pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel + další info – Qatar Airways. Indonéské vízum získáte přímo na letišti v Jakartě, stojí 25 USD a platnost víza je 30 dnů, viz mzv.cz.

Z mnichovského letiště jezdí do ČR autobusy StudentAgency, z Mnichova do Prahy létá Lufthansa. Do Benátek se z Prahy dostanete s aerolinkou AirOne, popřípadě na blízké letiště Treviso (TSF) létá Wizzair. Do Říma z Prahy a Brna létá Wizzair. Do Milána létá z Prahy easyJet. Na blízké letiště Bergamo (BGY) létá z Prahy Wizzair a z Brna Ryanair.