K cestě do Jihoafrické republiky lze využít služeb společnosti British Airways, neboť letenky z Budapešti do Johannesburgu a Kapského Města dopravce nabízí od 13 189 Kč. Za drobný příplatek (cca 200 Kč) můžete zvolit na letech do Johannesburgu prestižní Emirates. Další alternativou pak jsou lety na trase LucemburkJohannesburgu za 9 717 Kč.

  • Na uvedené ceny dosáhnete po uplatnění tohoto promo kódu (klik)
  • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
  • Cesty od dubna do června
  • Prodej do aktualizace tarifů či vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Do Lucemburku a zpět od 1500 Kč

Přímé spojení mezi Prahou a Lucemburkem nabízí (autobusy) společnost Student Agency. Alternativně leťte do Bruselu (Charleroi) z Prahy, Bratislavy, Budapešti či Polska s leteckou společností Ryanair nebo Wizzair a přikupte si (na flibco.com) transfer z letiště do Lucemburku.

Cesta na letiště do Budapešti

K přepravě mezi Českem a Budapeští využijte včasnou jízdenku z eShopu ČD, či dopravce Eurolines, Orangeways, nebo Student Agency, za zpáteční jízdenku neplaťte více než 1 000 Kč. Cestě z centra Budapešti na Letiště Ference Liszta se věnuje tento příspěvek ve fóru (klik).

BEZ VÍZ – Pokud do Jihoafrické republiky cestujete na dobu nepřesahující 90 dnů, budete potřebovat pouze cestovní pas platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země.

JNB Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy + přepravu zavazadla do 23 kg.

jar Cena zahrnuje veškeré poplatky a taxy + přepravu zavazadla do 23 kg.