Za poměrně zajímavé ceny jsou nyní dostupné lety z několika evropských destinací do Johannesburgu, přičemž příklady několika z nich naleznete níže.

Řím ↔ Johannesburg: 11 210 Kč – příklad rezervace

Milán ↔ Johannesburg: 11 898 Kč – příklad rezervace

Řím → Johannesburg → Mnichov: 11 552 Kč – příklad rezervace

Řím → Johannesburg → Milán: 11 210 Kč – příklad rezervace

Řím → Johannesburg → Frankfurt: 11 552 Kč – příklad rezervace

Milán → Johannesburg → Řím: 12 309 Kč – příklad rezervace

Uvedených cen dosáhnete uplatněním tohoto slevového kódu, jak do zobrazených letů zadáte odpovídající počet cestujících a jak v nich změníte data odletu/příletu se dozvíte pod tímto náhledem. Tarifní podmínky omezují cesty do 15. června a to bez omezení délky pobytu v Jihoafrické republice.

Z mnichovského i frankfurtského letiště jezdí do ČR autobusy Student Agency.

Do Říma se dostanete s low costem Wizz Air, nebo v rámci akční nabídky ČSA.

Do Milána na letiště Malpensa (MXP) se z Prahy dostanete s nízkonákladovými aeroliniemi easyJet, Air One, nebo také s Českými aeroliniemi. Na blízké letiště Bergamo (BGY) létá z Prahy Wizz Air a z Brna Ryanair.

Ubytování Johannesburg: Booking.com / HotelsCombined.com / Hotels.com – promo kód HEJAN10 (sleva 10%) / HRS.com / Otel.com / Expedia.de.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
JAR

EgyptAir pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel – Economy class: 1 kus zavazadla do 23 Kg, příruční zavazadlo do 8 kg, rozměry: 25x45x58 cm.

Pokud do Jihoafrické republiky cestujete na dobu nepřesahující 90 dnů, budete potřebovat pouze cestovní pas platný alespoň měsíc po plánovaném odjezdu ze země. V pasu musí být jedna volná stránka na vlepení vstupního štítku.