Minimálně na první kvartál roku 2014 nabízí dopravce China Eastern Airlines velmi zajímavé multi-country letenky z Evropy do mnoha destinací Jihovýchodní Asie, přičemž dvě z mnoha alternativ naleznete níže:

Let Řím → Shanghai → Hong Kong → Londýn za 11 490 Kčpříklad rezervace. Pobyt v Shanghai je kratší než 72 hodin, vízum tedy potřebovat nebudete, vízum opravňující k 14-ti dennímu pobytu v Hongkongu, obdržíte po příletu zdarma.

let-2

autopůjčovny ubytování

Řím → Shanghai → Singapur / Manila → Londýn za 12 153 Kčpříklad. K takto krátkému pobytu v Shanghai vízum opět potřebovat nebudete, k turistickému pobytu na Filipínách do 21 dnů a v Singapuru do 30 dnů, Češi vízum nepotřebují. Nízkonákladové letecké spojení mezi Singapurem a Filipínami zajišťují například nízkonákladové aerolinie Air Asia.

let-1

Kombinovat je samozřejmě možné i jiné destinace Jihovýchodní Asie – záleží jen na vašich cestovatelských plánech a fantazii. Tyto Multi-Country/City lety vyhledáte na Pelikan.cz kde zvolte „Návrat z jiného města„, nebo v rezervačním systému Galileo kde nejdříve klikněte na text „jiná„. Nízkonákladové letecké spojení mezi Českem, Římem a Londýnem naleznete na AZair.cz, přičemž místo letiště Praha, nebo Brno doporučuji zadat „Česko a okolí„.