Dopravce American Airlines, ve spolupráci s partnery z aliance Oneworld, aktuálně nabízí zajímavé ceny letenek z Evropy na tropické souostroví Kajmany ležící v Karibiku, přičemž zpáteční letenky s odletem z Milána společnost nabízí za 14 826 Kč, a jak vidíte níže, za rozumný příplatek, můžete jako místo odletu, nebo návratu, zvolit také blízké vídeňské letiště.

Jak u zobrazených letů změnit datum, nebo počet cestujících → klik. Máte-li zájem o vyhledání konkrétního termínu zanechte vzkaz v diskuzi níže.

ČR ↔ Milán: Nejlevnější nízkonákladové spojení naleznete na AZair.cz, přičemž ceny zpátečních letů z Prahy dnes začínají na 1 225 Kč.

ČR ↔ Vídeň: Autobusy spol. Student Agency trasu absolvují až 6X denně.

Režim vstupu: Pro pobyt na Kajmanských ostrovech do 90 dnů, je aktuálně nutný pouze český cestovní pas platný minimálně 6 měsíců po plánovaném návratu. Při odletu se platí odletová taxa ve výši cca 13 USD. Podmínky vstupu však doporučuji před cestou ověřit u zastupitelského úřadu Velké Británie. Z důvodu přestupu v USA je nutná elektronická autorizace ESTA.

autopůjčovny ubytování

kajmanske-ostrovy-letenka

Výše uvedené ceny zahrnují veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadla do 23 kg. Na tyto ceny dosáhnete jen po uplatnění tohoto SK. Tarifní podmínky umožňují odlety od 22. listopadu do 1. prosince 2013, min. dobu pobytu 5 dní, max. pobyt 120 dní, prodej maximálně do 6. prosince 2013.

Byli jste na Kajmanských ostrovech? Co vás nejvíce nadchlo? Co vám vadilo? Kolik jste zaplatili za letenku? Podělte se s námi níže v diskuzi.