Na německém webu www.ltur.de (najeďte myší na Super Last Minute a klikněte na Flüge) znovu najdete charterovou letenku dopravce Air Berlin na Maledivy v přepočtu za 7 277 Kč, viz tento náhled, přičemž cena samozřejmě zahrnuje veškeré poplatky i taxy a také přepravu zavazadel.

(cca 10 500 Kč na osobu za 15 dnů včetně všech poplatků)
Nabídka ubytování z Booking.com Maledivy Malé ⇒ Beehive Nalahiya Hotel »
Beehive-Nalahiya-Hotel-Maledivy

(cca 12 500 Kč na osobu za 15 dnů včetně všech poplatků)
Nabídka ubytování z Booking.com Maledivy Malé ⇒ WhiteShell Beach Inn »

UbytovaniVšechny nabídky z Booking.com ⇒ ubytování Maledivy

Air Berlin zavazadla

V ceně letenek Air Berlin Economy Class je zahrnuta přeprava zavazadla v zavazadlovém prostoru letadla a to do celkové hmotnosti 20 kg, na palubu si pak můžete vzít příruční zavazadlo do 6 kg (s laptopem do 8 kg). Příruční zavazadlo ovšem nesmí přesáhnout rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Maledivy vstupní formality

Ke vstupu na Maledivy není zapotřebí vízum. Jedinou podmínkou je platný cestovní doklad a dostatečné množství finančních prostředků. Za dostatečnou částku považují maledivské úřady minimálně 10 USD na každý den pobytu. Při vstupu do země je nutné vyplnit registrační kartu, kde je nutno (mimo jiné) uvést místo pobytu na Maledivách.

Doprava do Mnichova

Přímo na letiště do Mnichova vás dovezou autobusy StudentAgency, do Mnichova se z Prahy dostanete taky vlakem (za cenu 29 €), nebo z Plzně do Mnichova (za 26 €) výhodné jízdenky ČD – eTiket, které se dají koupit přes internetový obchod Českých drah na www.eshop.cd.cz nebo telefonicky na lince kontaktního centra ČD 840 112 113. Platba je všemi standardními platebními kartami, jízdenka je zaslána e-mailem. Jednosměrná jízdenka z hlavního nádraží v Mnichově na letiště stojí 9 €.