Také dnes Vám mohu nabídnou vstřícně naceněné letenky do Kolumbie. Jde o lety holdingu Air France – KLM s odletem z Wroclavi či Krakova a cena tentokrát startuje na (v přepočtu) 8 606 Kč.

  • Wroclaw nebo Krakov ⇆ Bogota od 1 472 PLN –› KLM.com

Ubytování a Autopůjčovny

Doprava do Krakova

Do Krakova přímo na letiště směřují autobusy společnosti RegioJet, využít můžete také ČD, LEO Express či Flixbus (některé spoje těchto společností rovněž staví přímo na letišti). Jednosměrné jízdné z Ostravy stojí cca 200 Kč, nicméně v nabídce jsou zvýhodněné spoje také z dalších českých a moravských měst. K parkování na letišti využijte letištní parkoviště, nebo některé ze soukromých parkovišť které naleznete na webu Parkvia.com.

Doprava do Wroclawi

Přímo na letiště jezdí z ČR FlixBus, z Pardubic, Ústí nad Orlicí a okolí, se do Wroclawi dopravíte levně vlakem. Z Hradce Králové jezdí do Wroclawi autobusy společnosti Ecolines. Informace o dopravě z centra města, autobusového a vlakového nádraží, naleznete pod tímto odkazem. Pokud pojedete autem, zarezervujte si předem místo na tomto parkovišti.

Bez víz

Turistický pobyt v Kolumbii do 90 dní.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel o rozměrech 55x35x25 cm a 40x30x15 cm o celkové maximální hmotnosti 12 kg.