Letenky Miami a Fort Myers, Florida USA. Do Spojených Států Amerických – USA, můžeme už nějaký čas létat/cestovat bez víz, pro ty z vás kteří chtějí letět na slunnou Floridu několik tipů, jak se za „floridským sluníčkem“ letecky dopravit.

Letenky Miami, zpáteční akční letenky do Miami v současnosti můžete rezervovat za 12 840 Kč, z Mnichova, tyto lety lety operuje KLM, cena letenky je včetně všech poplatků. Akční letenky Miami, rezervace.

Letenky Fort Myers, a Air Berlin se dostanete z Vídně do Dusseldorfu v Německu a pak už letíte přímo na Floridu – Fort Myers (RSW), USA. Jednosměrná letenka vás pak vyjde (budete li ji rezervovat s dostatečným předstihem) pod 9000 Kč, poletíte li přímo z Dusseldorfu, letenka bude  ještě levnější, pod 8000 Kč. Zajímavé je že při rezervaci mě vyšly samostatně rezervované letenky tam a samostatně zpět levněji, než rezervace zpáteční letenky. Ale toto nemusí být vždy pravidlem.

Letenky Air Berlin můžete rezervovat na webu aerolinek, nebo v českém jazyce na letenky Air Berlin (TipTravel.cz), kde najdete i další možnosti rezervace letenek do USA, nebo do jiných destinací.