V rámci aktuální promo akce prémiových aerolinií Qatar Airways, si můžete za velmi rozumnou cenu zakoupit letenky také do do Malajsie. Přičemž na rase Benátky → Kuala Lumpur → Mnichov, jsou od prosince 2012 do února 2013, dostupné letenky za 9 403 Kč – příklad rezervace, o několik stokorun dražší, jsou pak letenky z odletem z Říma a Milána.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
malajsie-pelikan
Této ceny dosáhnete jen s využitím slevového kódu, pravidla pro bezplatnou přepravu zavazadel + další info – Qatar Airways.

K turistickému pobytu v Malajsii do 90 dnů nepotřebují čeští občané víza. Platnost pasu musí být minimálně 6 měsíců po ukončení pobytu. Při vstupu do země je nutné předložit zpáteční letenku a prokázat finanční zajištění pobytu (hotovost, kreditní karty, šeky).

Z mnichovského letiště jezdí do ČR autobusy StudentAgency, z Mnichova do Prahy létá Lufthansa. Do Benátek se z Prahy dostanete s aerolinkou AirOne, popřípadě na blízké letiště Treviso (TSF) létá Wizzair. Do Říma z Prahy a Brna létá Wizzair. Do Milána létá z Prahy easyJet. Na blízké letiště Bergamo (BGY) létá z Prahy Wizzair a z Brna Ryanairnáhled