Na poměrně velké množství zejména letošních listopadových a prosincových termínů aktuálně britské low cost aerolinie easyJet nabízí letenky na trase Praha → Casablanca / Marakéš → Praha a Praha ↔ Casablanca za cenu jen mírně převyšující 2 000 Kč. Ovšem jak vidíte níže na náhledu, spojíte-li cestu do Maroka s předvánočními nákupy v Miláně za letenky nemusíte zaplatit ani 2 000 kč.

(pro zvětšení na screenshot klikněte)
praha-maroko

Budete-li cestovat minimálně ve dvou lidech a pouze s příručním zavazadlem (bez omezení hmotnosti), výše zobrazené ceny jsou konečné, další cenově zajímavé lety naleznete pod tímto odkazem.

Noc na letišti zdarma, při cestě tam budete nuceni strávit část noci na letišti, budete-li se chtít trochu vyspat klikněte zde.

Ubytování, řešte až na místě, jako bílý turista obdržíte nabídek více než vám bude příjemné, ovšem přistupte pouze na cenu pohybující se okolo €5 na osobu a noc.

Doprava mezi Casablancou a Marakéší, vzdálenost mezi městy je necelých 250 km a nejlevněji se mezi Casablancou a Marakéší přepravíte autobusem, nebo vlakem. Více informací o dopravě po Maroku získáte pod tímto odkazem.

Vízum potřebovat nebudete, vlastníte li slovenský, nebo český, cestovní pas, marocké vstupní vízum potřebovat nebudete.