Další velmi zajímavé ceny nyní dosáhnete na trase Ženeva – Miami – Benátky, přičemž s využitím slevového kódu WKND15DE, můžete až do 27. srpna, na německé verzi webu aerolinií Alitalia, nakupovat letenky za €280, což je v přepočtu 6 973 Kč. Za 280 Ouro jsou dostupné letenky minimálně na listopad 2012 až leden 2013.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Florida-Miami

Alternativistčině můžete letenky rezervovat také na Pelikan.cz, zde samozřejmě nelze využít slevový kód WKND15DE, příklad rezervace.

(pro zvětšení na náhled klikněte)
Florida Miami pelikan
Sleva: Ceny 8 349 Kč u Pelikána dosáhnete pouze s využitím slevového kódu. Alitalia bezplatná přeprava zavazadel: Odbavené zavazadlo do 20 kg, příruční zavazadlo max. 55x40x20 cm do 8 kg.

Do Ženevy se nejsnadněji dostanete s easyJetem z Budapešti – cca 350 Kč zaplatíte za jízdenku z Prahy do Budapešti a to buď společnosti Eurolines, nebo Orangeways. Mezi Benátkami a Prahou operuje přímé lety AirOne a Wizzair.

Letenky easyJetu kupujte najednou v jedné rezervaci, tedy zakupte najednou letenky pro všechny cestující na lince Budapešť – Ženeva a Amsterdam – Praha. Ušetříte tak na poplatku jenž činí 270 Kč za rezervaci (ten je pak rozpočítán mezi všechny cestující). Ke snažení ceny letenek easyJetu, vyzkoušejte také tento „fígl“.