V těchto dnech můžete na podzimní měsíce letošního roku, rezervovat za velmi přijatelnou cenu zpáteční letenky z Mnichova do portugalského Lisabonu. Ceny 2 436 Kč dosáhnete s využitím slevy při rezervaci u prodejce Pelikán a zahrnuje všechny poplatky a taxy, jakož i přepravu zavazadel. TAP Portugal letenka Mnichov Lisabon a zpět za 2 436 Kč náhled rezervace.

TAP Portugal letenky Mnichov Lisabon a zpět na Pelikán.cz

Jak na slevu V kroku rezervace č. 3 klikněte v levém sloupci na ikonu u „Vložte slevový kupon“ a vyplňte slevový kód: dáreček2011, dále případným kliknutím na křížek u pojištění, zrušte pojištění (ušetříte tak další finance).

TAP Portugal zavazadla v ceně letenky (ekonomická třída)

Příruční zavazadlo do 6 kg, zavazadlo k odbavení smí vážit maximálně 23 Kg.

Ubytování v Lisabonu

Ubytování v Lisabonu bez rezervačních poplatků si můžete zarezervovat například na Booking.com

Doprava do Mnichova

Přímo na letiště do Mnichova vás dovezou autobusy StudentAgency, do Mnichova se z Prahy dostanete taky vlakem (za cenu 29 €), nebo z Plzně do Mnichova (za 26 €) výhodné jízdenky ČD – eTiket, které se dají koupit přes internetový obchod Českých drah na www.eshop.cd.cz nebo telefonicky na lince kontaktního centra ČD 840 112 113. Platba je všemi standardními platebními kartami, jízdenka je zaslána e-mailem. Jednosměrná jízdenka z hlavního nádraží v Mnichově na letiště stojí 9 €.