V přepočtu za 10 518 Kč si nyní můžete na www.ltur.de. (najeďte myší na Super Last Minute a klikněte na Flüge) zarezervovat charterovou letenku Air Berlin (odlet 09.09., návrat 18.09.2011) do Dominikánské republiky ležící ve slunného Karibiku. Cena zpáteční letenky samozřejmě zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu standardních zavazadel.

Ubytovani Ubytování Dominikánská republika ⇒ Booking.com

Air Berlin zavazadla, v ceně letenky Economy Class je zahrnuta bezplatná přeprava odbaveného zavazadla do 20 kg, na palubu letadla pak si sebou můžete vzít příruční zavazadlo do 6 kg (s laptopem do 8 kg). Příruční zavazadlo ovšem nesmí přesáhnout rozměry 55 cm x 40 cm x 20 cm.

Doprava do Mnichova, přímo na letiště do Mnichova vás dovezou autobusy StudentAgency, do Mnichova se z Prahy dostanete taky vlakem (za cenu 29 €), nebo z Plzně do Mnichova (za 26 €) výhodné jízdenky ČD – eTiket zakoupíte přes internetový obchod Českých drah na www.eshop.cd.cz nebo telefonicky na lince kontaktního centra ČD 840 112 113. Platba je všemi standardními platebními kartami, jízdenka je zaslána e-mailem. Jednosměrná jízdenka z hlavního nádraží v Mnichově na letiště stojí 9 €.

Dominikánská republika vstupní formality, čeští občané nepotřebují ke vstupu na dobu kratší než 90 dnů víza. Na letišti je však nutné zakoupit si turistickou kartu v hodnotě 10 USD, tato se pak odevzdává při odjezdu. Při vstupu do země je nutno sdělit imigračnímu úředníkovi účel a předpokládané trvání doby pobytu. Při odletu zaplatíte tzv. odletovou daň ve výši 10 USD (neplatí pro děti do dvou let).