Vůbec poprvé vám zde přináším tip na let aerolinií Singapore Airlines a jak jinak, jedná se o let do Singapuru. Zpáteční letenky za cenu uvedenou v titulku je nutné rezervovat do 10. října 2011 a to na lety plánované na 17. ledna až 10. dubna 2012 s maximální délkou pobytu jeden měsíc.

Cena 10 851 Kč (s využitím slevy u Pelikána), viz tento náhled rezervace zahrnuje veškeré poplatky a taxy jakož i přepravu zavazadel, rezervaci můžete provést na Pelikan.cz.

Ubytování v Singapuru od 196 Kč za osobu a noc můžete rezervovat na Booking.com, nebo HostelWorld.com

Singapore Airlines bezplatná přeprava zavazadel – váhový limit odbaveného zavazadla v ekonomické třídě je 20 kg. Do kabiny letadla Singapore Airlines je povoleno vzít si jedno zavazadlo o max. váze do 7 kg, přičemž součet všech tří rozměrů (výška, šířka, délka) nesmí překročit 115 cm.

Singapur vstupní formality, občané ČR cestující do Singapuru, musí vlastnit platný cestovní pas, jehož minimální doba platnosti je 6 měsíců, přičemž pro pobyt nepřesahující 30 dnů není zapotřebí vízum. Při příjezdu je vyžadováno vyplnění imigrační karty a může být vyžadováno, předložení zpáteční letenky a prokázání dostatečného množství finančních prostředků pro pobyt, výše finančních prostředků však není nijak stanovena.

Doprava do Mnichova, přímo na letiště do Mnichova vás dovezou autobusy StudentAgency, do Mnichova se z Prahy dostanete taky vlakem (za cenu 29 €), nebo z Plzně do Mnichova (za 26 €) výhodné jízdenky ČD – eTiket zakoupíte přes internetový obchod Českých drah na www.eshop.cd.cz nebo telefonicky na lince kontaktního centra ČD 840 112 113. Platba je všemi standardními platebními kartami, jízdenka je zaslána e-mailem. Jednosměrná jízdenka z hlavního nádraží v Mnichově na letiště stojí 9 €.